نیوزباکس

13 نکته درباره ارتباط با مشتریان

۱۳ نکته کلیدی درباره ارتباط با مشتریان

زمان مطالعه: ۱۱ دقیقه امروز مهم‌ترین عاملی که روی خرید کردن یا نکردن مشتریان تاثیرگذار است، رعایت اصول ارتباط با مشتریان است. در این مقاله قرار است ۱۳ نکته مهم درباره راه و رسم ارتباط با مشتریان بیان کنیم.

برنامه وفاداری مشتری. تدوین برنامه وفاداری برای کسب‌و‌کارهای کوچک و متوسط

وفاداری مشتری | تدوین برنامه وفاداری برای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط

زمان مطالعه: ۱۳ دقیقه وفاداری مشتری یک مسیر است که قدم به قدم شکل می‌گیرد. در این مقاله ابتدا سیر تاریخی برنامه‌های وفاداری مشتری را پی می‌گیریم و سپس یک برنامه هشت مرحله‌ای ویژه کسب‌وکارهای کوچک و متوسط ارائه خواهیم کرد.

۴ روش ساده برای پاسخگویی به مشتریان راضی با پایش شبکه های اجتماعی

زمان مطالعه: ۴ دقیقه با همه‌گیر شدن شبکه‌های اجتماعی، مفهوم جدیدی با عنوان شنیدن شبکه‌های اجتماعی مطرح شد که کسب و کارها را ملزم می‌ساخت تا با تحلیل و پایش شبکه های اجتماعی، بطور مستقیم از نظرات مشتریان درباره برندشان آگاه شوند.

در دنیایی که تجربه بد مشتری می‌تواند در یک چشم به هم زدن، فراگیر شود و نظر بقیه مخاطبان را حتی به اشتباه، تحت تاثیر قرار دهد، این پشتیبانی مشتریان است که می‌تواند با نقش موثر خود ورق را برگرداند.

میزبان شایسته‌ای برای مشتریان‌تان باشید

میزبانی مداوم از مشتریان، به تعامل شما با آن‌ها بستگی دارد.

هر چه تعامل بیشتری با مشتریان داشته باشید و بیشتر در جریان دغدغه‌ها و چالش‌های آن‌ها قرار بگیرید، شرایط بهتری برای ماندگاری آن‌ها فراهم می‌کنید.

با توجه به اینکه امروزه مردم تمایل دارند به جای تماس تلفنی، چالش‌ها و دغدغه‌هایشان را در شبکه‌های اجتماعی بیان کنند، شبکه‌های اجتماعی به بستر اصلی ارتباط با مشتریان و پشتیبانی از آن‌ها تبدیل شده است.

بیشتر اوقات مشتریان شما را منشن نمی‌کنند، اما شما باید متوجه شوید! برای یک میزبان شایسته، مناسب نیست که دیگران به مشتریانش پاسخ دهند.

با نیوزباکس پس از اینکه مشتریان دغدغه‌ی خود را مطرح کردند متوجه می‌شوید و به آن‌ها پاسخ ‌می‌دهید.

نیوزباکس چگونه به پشتیبانی مشتریان کمک می‌کند؟

این روزها مشتریان شما هنگام نیاز به پشتیبانی، در توییتر درخواست‌شان را مطرح می‌کنند. یا ممکن است اگر از نحوه پاسخ‌گویی شما رضایت نداشته باشند، در پست یا استوری اینستاگرام اعتراض‌شان را اعلام کنند؛ بدون اینکه شما را منشن کنند.

در این شرایط نیوزباکس می‌تواند تمام پست‌هایی که نام برند یا محصولات شما در آنها به کار رفته را برای شما جمع‌آوری کند.

کافی است نام برند یا محصولات خود را در نیوزباکس تعریف کنید، سپس هر روز پست‌هایی که نام برند و محصولات شما در آنها به کار رفته را ببینید.

 نیوزباکس با ویژگی‌های مختلف و متنوع خود به شما کمک می‌کند. ویژگی‌هایی مثل:

پایش و رصد روزانه نیوزباکس

پایش و رصد روزانه ​

نیوزباکس با تکنولوژی مدرن و زیرساخت به‌روز خود، روزانه بیش از 20 میلیون محتوا را از 300 میلیون رسانه، کاربر و صفحه در شبکه‌های اجتماعی، وبسایت‌ها، خبرگزاری‌ها و نشریات آنلاین، جمع‌آوری می‌کند.

گزارش ایمیلی نیوزباکس

گزارش روزانه

هر روز صبح در ایمیل‌تان گزارش روزانه دریافت می‌کنید. گزارشی که تعداد محتواهای منتشرشده در روز گذشته و محل انتشار آنها را نمایش می‌دهد.

در صورت نیاز می‌توانید ارسال گزارش هفتگی و ماهانه را هم فعال کنید.

ابزارهای تحلیل و آنالیز

ابزارهای تحلیل و آنالیز

نیوزباکس با نمودارهایی مانند «نمودار تعداد محتوا بر حسب رسانه» و جدول‌هایی مثل «جدول فعال‌ترین و تاثیرگذارترین منابع، ترند و ابر هشتگ و پربازدیدترین محتواها» گزارش طبقه‌بندی‌شده‌ای از محتواهای دریافتی به شما می‌دهد.

از حساب کاربری‌تان خروجی HTML دریافت کنید و لینک آن را به راحتی با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت خروجی

می‌توانید از گزارش‌ها خروجی‌هایی با فرمت PDF، Excel و HTML دریافت کنید.

گزارش‌هایی که می‌تواند شامل تمام یا بخشی از محتواها باشد و با طرح جلد اختصاصی و همراه با لوگوی برند شما باشد.

مشتریان درباره ما چه می‌گویند؟

چه کلماتی را باید رصد کنیم؟

برای استفاده از تمام پتانسیل‌های شبکه‌های اجتماعی، باید این 3 نوع کلمه را پایش کنید:

1- نام برند و محصولات برای دریافت پست‌ها و خبرهایی که راجع‌به برند منتشر می‌شود.

3- نام صنعت و حوزه فعالیت 

4- عنوان یا هشتگ رویدادها برای زیرنظر گرفتن رویداد

پخش ویدئو

مشتریان درباره ما چه می‌گویند؟

سوالات پرتکرار

نیوزباکس کلماتی که شما تعریف کرده‌اید را در محتوای متنی شبکه‌های اجتماعی (توییتر، تلگرام، اینستاگرام و آپارات) و سایت‌های خبری، تشخیص می‌دهد و پست‌هایی که دارای آن کلمات هستند را برای شما جمع‌آوری می‌کند.

لازم نیست هر روز وارد نیوزباکس شوید. شما می‌توانید نیوزباکس را به تلگرام یا پیام‌رسان بله متصل کنید و محتواها را در کانال تلگرام خود دریافت کنید.

با این کار خیلی راحت‌تر و سریع‌تر می‌توانید محتواها را ببینید.

با تعریف کردن عنوان و هشتگ رویداد در نیوزباکس، می‌توانید تمام پست‌ها و خبرهایی مربوط به رویدادتان را ببینید و رویدادتان را کاملا زیرنظر بگیرید. علاوه‌برآن با نیوزباکس می‌توانید از تمام رویدادهای حوزه فعالیت خود باخبر شوید.

یکی از بخش‌های نیوزباکس جدول فعال‌ترین و تاثیرگذارترین منابع منتشرکننده محتواست. در این بخش می‌توانید صفحه‌ها و کانال‌هایی که بیشترین تعدا محتوا و پربازدیدترین محتواها را منتشر کرده‌اند را ببینید. با این جدول افراد تاثیرگذار حوزه فعالیت خود را خواهید شناخت.

مقالات آموزشی پشتیبانی مشتریان