نیوزباکس

کتاب راهنمای رصد شبکه های اجتماعی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

رصد و پایش شبکه ‌های اجتماعی (Social Monitoring) یعنی توجه به سازمان و تمام چیزهای وابسته به آن. چیزهایی مانند نام برند، خدمات، محصولات، نام مدیران و رقبا. به طور خلاصه یعنی حواستان به محتواهایی که درباره‌ی برندتان منتشر می‌شود باشد. بنابراین اولین قدم در رصد و پایش شبکه های اجتماعی، این است که دقیقا بدانیم که به دنبال چه هدفی هستیم. هر چه قدم اول برایمان شفاف‌تر باشد، قدم‌های بعد را بهتر برمی‌داریم.

کتاب راهنمای رصد شبکه های اجتماعی

کتاب راهنمای رصد شبکه های اجتماعی قرار است به شما کمک کند که با صفر تا صد رصد و پایش شبکه های اجتماعی آشنا شوید و یک استراتژی دقیق را برای آن تدوین کنید.


برای دریافت کتاب ایمیل خود را وارد کنید:


در کتاب راهنمای رصد شبکه های اجتماعی می‌خوانیم:

اگر فقط کمی در میان آمارهای مربوط به فضاهای مجازی چرخ بزنید، درمی‌یابید که با اقیانوس بی‌حد و حصر اطلاعات مواجه هستید. شبکه های اجتماعی در این سال‌ها توانسته‌اند به سادگی در جایگاه رسانه‌های قدرتمند قرار گیرند.

هرچند که برخی از کسب‌وکارها هنوز باور ندارند که می‌توان با این ابزار قدرتمند راهی مسیر شهرت، اعتبار و موفقیت شد، اما تحقیقات حکایت از آن دارد که در سال‌های اخیر، شبکه های اجتماعی بازوی قدرتمند کسب‌وکارها برای نفوذ به افکار عمومی بوده است. این گستردگی باعث شده تا در سال‌های اخیر ضرورت پایش شبکه های اجتماعی بیشتر از هر زمان دیگری احساس شود.

بر همین اساس کتاب راهنمای رصد شبکه های اجتماعی را برای کسب‌وکارها گردآوری کردیم تا با مطالعه این کتاب و پیاده‌سازی روندهای آن بتوانید استراتژی قدرتمندی برای رصد و پایش برند و محصولات و خدمات خود اتخاذ کنید.

فهرست مطالب:

● بخش اول: تعریف

● بخش دوم: چرا رصد شبکه های اجتماعی ضروری است؟

● بخش سوم: 7 فایده رصد شبکه های اجتماعی

● بخش چهارم: راهنمای رصد شبکه های اجتماعی

راهنمای رصد شبکه های اجتماعی را بخوانید و ما را از تجربه‌های خود در این باره باخبر کنید. مشتاق خواندن نظرات و تجربیات شما در بخش نظرات هستیم.

12 Comments

  1. بسيار كار ارزشمند و مفيدي هست كه مديران سازمانها ميتوانند اوضاع و احوال خود – سازمان خود – محصولات و خدمات خود را مميزي و بررسي كنند.

    1. خوشحالیم که با این کتاب با فرایند رصد و پایش شبکه های اجتماعی آشنا شدید.

    1. ما هم خوشحالیم از اینکه کتاب رو می‌خونید. امیدواریم ازش استفاده کنید.

  2. خیلی عالی بود.واقعیتش من اصلا نمیدونستم پایش شبکه های اجتماعی با ابزار ایرانی هم وجود داره!!!به لطف

    این مقاله با سایت و ابزار شما هم آشنا شدم.

دیدگاه ها بسته است.