نیوزباکس

تقویم رویدادهای ایرانی، جهانی و مذهبی سال ۱۴۰۰

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

زندگی مجموعه‌ای است از تغییرات. از زمانی که چشم باز کردیم، با تغییرات مختلفی روبه‌رو بوده‌ایم. تکرار منظم شب و روز، طی شدن هفته‌ها، تغییر فصل‌ها و گذر سال‌های عمر. در یک چشم به هم زدن، لحظات عمرمان سپری شد و جز طعم شیرین چند خاطره، چیزی در ذهنمان نماند.

به همین خاطر تقویم را ساختیم، تا در میان این تغییر روزها و سال‌ها، اتفاقات مهم را به یادمان بیاورد تا فراموش نکنیم از کجا آمدیم و چه شد که به اینجا رسیدیم. هر از گاهی به آن نگاهی می‌اندازیم، برنامه‌ریزی می‌کنیم و برای گرفتن تصمیمات بزرگ و شروعی دوباره از آن استفاده می‌کنیم.

بعضی زمان‌ها زمان تصمیم‌گیری هستند. تصمیم‌گیری برای انجام کارهای بزرگ. معمولا آخر هر سال جزو همین زمان‌هاست. با نگاهی به سال گذشته و دلشوره‌ی شروع سال تازه و 365 روز دست‌نخورده، که فرصتی هستند برای اینکه آن‌طور که دوست داریم پرشان کنیم و آن کارهای مهمی که همیشه می‌خواستیم را انجام دهیم.

تقویم رویدادهای سال 1400 را با این امید تقدیمتان می‌کنیم که با آن مهمترین اتفاقات زندگی‌تان را برنامه‌ریزی کنید. آرزو می‌کنیم سال جدید برای شما همان سالی باشد که همیشه منتظرش بودید. سالی سرشار از سلامتی برای شما و خانواده‌تان و پررونق برای کسب‌وکارتان.

با کلی آرزوهای خوب، از شما دعوت می‌کنیم بر لینک زیر کلیک کنید و به صفحه‌ی تقویم رویدادهای سال 1400 بروید و از این هدیه استفاده کنید.

9 Comments

  1. تقویم کارآمدی بود و چه خوب که تولد افراد هم توی تقویم اومده بود?
    مرسی نیوزباکس

  2. چه جالب من همین الان توی لینکدین یکی از فالورهام دیدم ولی ای کاش نسخه چاپی هم داشت

دیدگاه ها بسته است.