نیوزباکس

تقویم رویدادهای ایرانی، جهانی و مذهبی سال ۱۴۰۰

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

زندگی مجموعه‌ای است از تغییرات. از زمانی که چشم باز کردیم، با تغییرات مختلفی روبه‌رو بوده‌ایم. تکرار منظم شب و روز، طی شدن هفته‌ها، تغییر فصل‌ها و گذر سال‌های عمر. در یک چشم به هم زدن، لحظات عمرمان سپری شد و جز طعم شیرین چند خاطره، چیزی در ذهنمان نماند.

به همین خاطر تقویم را ساختیم، تا در میان این تغییر روزها و سال‌ها، اتفاقات مهم را به یادمان بیاورد تا فراموش نکنیم از کجا آمدیم و چه شد که به اینجا رسیدیم. هر از گاهی به آن نگاهی می‌اندازیم، برنامه‌ریزی می‌کنیم و برای گرفتن تصمیمات بزرگ و شروعی دوباره از آن استفاده می‌کنیم.

بعضی زمان‌ها زمان تصمیم‌گیری هستند. تصمیم‌گیری برای انجام کارهای بزرگ. معمولا آخر هر سال جزو همین زمان‌هاست. با نگاهی به سال گذشته و دلشوره‌ی شروع سال تازه و ۳۶۵ روز دست‌نخورده، که فرصتی هستند برای اینکه آن‌طور که دوست داریم پرشان کنیم و آن کارهای مهمی که همیشه می‌خواستیم را انجام دهیم.

تقویم رویدادهای سال ۱۴۰۰ را با این امید تقدیمتان می‌کنیم که با آن مهمترین اتفاقات زندگی‌تان را برنامه‌ریزی کنید. آرزو می‌کنیم سال جدید برای شما همان سالی باشد که همیشه منتظرش بودید. سالی سرشار از سلامتی برای شما و خانواده‌تان و پررونق برای کسب‌وکارتان.

با کلی آرزوهای خوب، از شما دعوت می‌کنیم بر لینک زیر کلیک کنید و به صفحه‌ی تقویم رویدادهای سال ۱۴۰۰ بروید و از این هدیه استفاده کنید.

7 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.