نیوزباکس

هدیه نیوزباکس برای روز شبکه های اجتماعی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

اولین بار در سال ۲۰۱۰ شرکت Mashable روز سی‌ام ژوئن را به‌عنوان روز شبکه های اجتماعی (Social media day) معرفی کرد. هدف این شرکت، معرفی کاربرد و توجه به تاثیر این شبکه‌ها در زندگی و روابط بین فردی بود. در تقویم ایران هم روز نهم تیرماه برابر با روز جهانی شبکه های اجتماعی است.

شبكه های اجتماعی در عمر کوتاه خود تعریف جدیدی از برقراری ارتباط و نحوه تعامل با خانواده، دوستان و جهان ارائه کرده و در عصری که ایجاد رابطه پیچیده‌تر از هر زمانی‌ست، به ابزاری برای حفظ رابطه‌ها تبدیل شده است.

ظهور فیس‌بوک، توییتر، اینستاگرام، لینکدین و تلگرام ما انسان‌ها را به یک زنجیره تبدیل کرده است. ما دوباره در جریانیم که همکلاسی دوران راهنمایی‌مان به تازگی مهاجرت کرده، دوستمان وقت دندانپزشکی دارد و یا مثلا مکانیکی محل، به تازگی بچه‌دار شده است. ما به گونه‌ای با هم در ارتباط هستیم که پیش از این، در طول تاریخ هرگز امکانش وجود نداشته.

شبکه های اجتماعی فاصله مشتریان و کسب‌وکارها را هم کم کرده است. برندها در شبکه های اجتماعی می‌توانند ببینند که مشتریان درباره آن‌ها چه می‌گویند. اگر مشکلی در ارائه خدماتشان وجود دارد، می‌توانند فورا این موضوع را بفهمند و بلافاصله تغییراتی ایجاد کنند. یا اگر مشتری‌ای محصول یا خدماتشان را دوست دارد، می‌توانند از او برای وفاداریش تشکر کنند.

تخفیف نیوزباکس برای روز شبکه های اجتماعی

هدیه نیوزباکس برای روز شبکه های اجتماعی

ما هم در نیوزباکس، این روز را با ارائه یک تخفیف ویژه جشن می‌گیریم. شما می‌توانید به صورت رایگان در نیوزباکس ثبت‌نام و از دموی یک هفته‌ای آن استفاده کنید. سپس با کد تخفیف smday1400 حساب کاربری خود را با 20 درصد تخفیف، ارتقا دهید. این کد تا چهارشنبه (16 تیرماه 1400) برای شما فعال است.
برای ثبت‌نام رایگان و استفاده از این تخفیف ویژه روی دکمه زیر کلیک کنید:

4 Comments

دیدگاه ها بسته است.