نیوزباکس

مهم نیست کجا باشید، نیوزباکس همه جا در دسترس شماست ?

نسخه pwa نیوزباکس

ما پیوسته، برای توسعه و بهبود عملکرد سرویس نیوزباکس تلاش کردیم تا بتوانیم تجربه بهتری از پایش شبکه‌های اجتماعی برایتان رقم بزنیم.

با شما از راه‌های مختلف گفتگو کردیم، از نیازهایتان در استفاده از پنل مطلع شدیم و در جهت رفع آنها اقدام کردیم.

امروز ماحصل این تلاش برای شما نیوزباکسی‌های عزیز  رونمایی از نسخه “وب اپلیکیشن” نیوزباکس است. نسخه‌ای که برای استفاده نیوزباکس در تلفن‌های همراه طراحی و راه‌اندازی شده است.

پیش از این تنها کاربران سیستم عامل اندروید می‌توانستند از طریق اپلیکیشن نیوزباکس، پنل خود را در گوشی تلفن همراه استفاده کنند، اما با راه‌اندازی نسخه وب اپلیکشین نیوزباکس، همه نیوزباکسی‌ها از جمله کاربران سیستم عامل iOS هم می‌توانند در هر زمان و آسوده از اینکه در کدام موقعیت مکانی هستند در سریع ترین زمان ممکن از محتوای اینباکس‌های خود مطلع شوند و منابع نامطلوب خود را پاک یا بلاک کنند.

نکته: حتی زمانی که دسترسی اینترنت محدود شود، باز هم شما می‌توانید در تلفن همراه خود از نسخه “وب اپلیکیشن” نیوزباکس استفاده کرده و پنل خود را در دسترس داشته باشید.

با اینکه نسخه “وب اپلیکیشن” نیوزباکس به راحتی قابل نصب در هر دو سیستم عامل اندروید و iOS هست اما باید گفت، مهم‌ترین مزیت نسخه PWA برای کاربران سیستم عامل iOS است که پیش از این به دلیل تحریم‌ها امکان استفاده از اپلیکیشن نیوزباکس را نداشتند.

با نصب راحت نسخه “وب اپلیکیشن”  زمان و مکان را تسخیر کنید و نیوزباکس را همان‌گونه که در رایانه خود می‌بیند در گوشی تلفن خود، همراه داشته باشید.
همین حالا با استفاده از راهنما اقدام به نصب “وب اپلیکیشن” نیوزباکس کنید و از تجربه همراهی نیوزباکس در تلفن همراه خود لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *