نیوزباکس

۱۰ گام برای ایجاد تحول در روابط عمومی دیجیتال (اینفوگرافیک)

زمان مطالعه: 2 دقیقه

با ایجاد تغییر و تحول در بازاریابی دیجیتال، دیگر فقط تکیه به نام تجاری اهمیت ندارد. دنیای دیجیتال باعث شده تا عملکرد یک برند بیش از هرچیز معیار انتخاب توسط مشتریان و در نهایت موفقیت و شهرت برند باشد. به‌همین دلیل امروزه برنامه‌ریزی برای ایجاد یک روابط عمومی دیجیتال در سازمان، به یکی از مهم‌ترین بخش‌های استراتژی در بازار آنلاین تبدیل شده است.

روابط عمومی باید محتوایی تأثیرگذار و تعاملی داشته باشد. علاوه‌بر آن برقراری ارتباط با طیف گسترده‌ای از کارکنان دیگر شرکت‌ها برای ارتقاء اعتبار برند از دیگر وظایف آن است. این ارتباطات امروزه توسط ابزارهای دیجیتال اتفاق می‌افتد. در حقیقت کافی است قلاب خبری مناسب خود را پیدا کنید تا با استفاده از مزایای دنیای دیجیتال، باسرعت به سمت هدف خود حرکت کنید.

تصمیم‌گیری درباره ایجاد یک استراتژی روابط عمومی دیجیتال متناسب با نام تجاری شما، همیشه آسان نیست. پیشنهاد ما به شما این است که بر فروش محصول یا خدمات خود متمرکز نباشید! بلکه درعوض داستانی با ارزش و متمایز از سایر برندها را پیدا کنید تا برای همیشه در ذهن مخاطبان ماندگار شوید.

علاوه‌بر آن محتوایی قابل دفاع و خلاقانه داشته باشید. فراموش نکنید که بخش زیادی از موفقیت برندها در دنیای دیجیتال به اشتراک‌گذاری محتوا توسط کاربر وابسته است. فیلم، پرسشنامه، اینفوگرافیک یا محتواهای تعاملی می‌توانند بهترین راه برای انجام این کار باشند. ایجاد این نوع از محتوا تنها زمانی اتفاق می‌افتد که از اتفاقات دنیای دیجیتال و عملکرد رقیبان خود باخبر باشید و با پایش اخبار برندها، مسیر را برای خود هموارتر کنید.

همه این موارد زمانی تحقق پیدا می‌کند که باور داشته باشید روابط عمومی دیجیتال، یکی از موثرترین بخش‌های سازمان شما است. این بازوی قدرتمند و موثر می‌تواند سرعت شما را برای رسیدن به مقصد موفقیت افزایش دهد. در ادامه با ده گام موثر در روابط عمومی دیجیتال آشنا خواهید شد.

روابط عمومی دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.