نیوزباکس

نیوزباکس را به تلگرام و بله متصل کنید!

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

ما در نیوزباکس همواره به دنبال روش‌هایی برای آسانتر شدن کارها برای استفاده بهتر از نتایج پایش شبکه‌های اجتماعی هستیم. ارائه وب اپلیکیشن “نیوزباکس” و امکان ساخت تیم و افزودن هم‌تیمی بخشی از فعالیت‌های ما تا امروز بوده است.
با همین رویکرد قابلیتی به نام “اتصال محتوا” را اضافه کرده‌ایم تا دسترسی سریع‌تری را به محتوای اینباکس فراهم کنیم.

فرض کنید می‌خواهید مدیر یا کارکنان از بازخوردهای مشتریان نسبت به محصول جدید شما مطلع شوند. شما می‌توانید یک کانال در تلگرام یا پیام‌رسان بله بسازید و نیوزباکس را به آن کانال متصل کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از امکان فیلتر کردن محتوای دریافتی، به جای ساخت چند اینباکس، محتوای هر اینباکس را به کانال‌های مختص خودش متصل کنید.

“اتصال محتوا” این امکان را ایجاد می‌کند تا هر اینباکس را به کانال تلگرامی یا کانال بله مورد نظر خود متصل کنید تا شما و افرادی که در کانال عضو هستند بدون نیاز به لاگین در سایت یا اپلیکیشن نیوزباکس در جریان محتوای خود قرار بگیرند. بنابراین کافی است:

●  محتوای اینباکس را به کانال تلگرام متصل کنید.
● با انتخاب فیلتر دلخواه (راهنمای ساخت فیلتر) محتوای ارسالی به کانال تلگرام یا بله را مشخص کنید.
●  بدون نیاز به لاگین در سرویس و اپ “نیوزباکس” محتوای اینباکس را مشاهده کنید.

از شما دعوت می‌کنم همین حالا از این ویژگی نیوزباکس استفاده کنید و از تجربه کاربری آن لذت ببرید. چنانچه هنوز حساب کاربری خودتان را در “نیوزباکس” فعال نکرده‌اید، بیشتر از این زمان را از دست ندهید به اینجا بروید و پایش شبکه‌های اجتماعی را از امروز شروع کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.