نیوزباکس

“نیوزباکس” سرویس پایش شبکه‌های اجتماعی

زمان مطالعه: ۲ دقیقه
 نیوزباکس, newsbx

مفتخر هستیم که آغاز به کار سرویس جدیدمان “نیوزباکس” سرویس پایش شبکه های اجتماعی را اعلام کنیم.

مراحل اولیه ایجاد و معرفی این سرویس از آبان‌ماه ۹۶ و در نمایشگاه مطبوعات آغاز شد و بازخوردهای خوبی از سوی مشتریان و کاربران نیوزهاب دریافت کردیم.

 در نظرسنجی که اردیبهشت ماه امسال صورت گرفت، یکی از نکات و دغدغه‌های مشترک کاربران نیوزهاب، دسترسی و پایش محتوای شبکه های اجتماعی بود که این مورد ویژگی اصلی “نیوزباکس” است.

“نیوزباکس” در فاز اول بهره‌برداری، چشم بینای کاربران در تلگرام و توییتر خواهد بود و کاربران را در جریان موضوعات و مباحث مورد علاقه‌شان قرار داده و با ارایه گزارش‌های آماری مفید، افق دید گسترده‌تری را تداعی می‌سازد، تا با آگاهی بیشتر و تمرکز بر فضای رسانه‌، تصمیمات موثرتری را اتخاذ کنند.

“نیوزباکس” همچنین دارای “اپلیکیشن” است. اپ برای دسترسی بهتر و سریع‌تر به محتوای اینباکس ارائه شده است.
کاربران “نیوزباکس” با دانلود اپ، می‌توانند نوتیفیکیشن‌های به‌روزرسانی‌ را دریافت کرده و محتوای مورد علاقه‌شان را جستجو و ذخیره کنند. به علاوه اپ در هر زمان و مکان همراه کاربران است تا در لحظه به روز و آگاه باشند.

 نیوزباکس, newsbx

یکی از ویژگی‌های کاربردی “نیوزباکس” ایجاد “تیم” است. کاربران می‌توانند افرادی را که مایل هستند به اینباکس‌شان دسترسی داشته و محتویات آن‌ را ببینند به تیم خود اضافه و میزان دسترسی به محتویات و نقش هر یک را تعیین کنند. علاوه بر این هم‌تیمی‌ها نیز می‌توانند حساب کاربری مستقل خودشان را ایجاد کنند و از “نیوزباکس” استفاده نمایند.

 نیوزباکس, newsbx

برای ما باعث افتخار است که مشترکان نیوزهاب به مدت ۳۰ روز از “نیوزباکس” به طور رایگان استفاده کنند و ما را از نظرات و پیشنهادات‌شان مطلع نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.