نیوزباکس

پنل نیوزباکس پنل کاربری نیوزباکس

نیوزباکس ابزار شنیدن شبکه‌های اجتماعی

برای شروع کلیک کنید عملکرد رقبای خود را زیر نظر بگیرید

نیوزباکس ابزار ایده‌آل برای…

روابط عمومی

با شنیدن شبکه‌های اجتماعی، بحران‌ها را به موقع رصد کنید و با واکنش مناسب، از برند خود محافظت کنید.

بازاریابی و برندینگ

با شنیدن شبکه‌های اجتماعی، مشتریانی که به خدمات شما نیاز دارند را شناسایی و به سرنخ‌ فروش تبدیل کنید.

توسعه محصول

با شنیدن شبکه‌های اجتماعی، زودتر از رقبا نیازهای جدید بازار را شناسایی کنید و خدمات خود را بر اساس آن توسعه دهید.

پشتیبانی مشتریان

با شنیدن شبکه‌های اجتماعی، از انتقادات مشتریان باخبر شوید و با پاسخ‌گویی به‌موقع، آن‌ها را به مشتریان وفادار تبدیل کنید.

انتخاب کنید

انتخاب کنید:

هرساعت تعداد زیادی پست و خبر در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود. کدامیک را می‌خواهید ببینید؟ پست‌های کاربران درباره‌ی برندتان؟ خبرهای مربوط به صنعتی که در آن فعالیت می‌کنید؟ محتواهای مرتبط با رقبا؟ با نیوزباکس انتخاب کنید
دریافت کنید

دریافت کنید:

هر خبر، پست‌ یا کامنتی که شامل کلمه‌ی کلیدی است را پس از انتشار، دریافت می‌کنید. نیوزباکس هرلحظه این محتواها را جمع‌آوری و برای شما دسته‌بندی می‌کند. با نیوزباکس محتوا دریافت کنید
گزارش بگیرید

گزارش بگیرید:

حالا وقت آن است که از اطلاعات جمع‌آوری‌شده استفاده کنید. آن‌ها را بخوانید، تحلیل کنید و اگر لازم بود اقدام کنید. با نیوزباکس گزارش بگیرید
هوشیار باشید

هوشیار باشید:

هرروز تعداد زیادی کاربر در پست‌ها و کامنت‌هایشان درباره‌ی نیازها و دغدغه‌های خود صحبت می‌کنند. نیازهایشان را بشنوید، به آن‌ها پاسخ بدهید و آن‌ها را برآورده‌ کنید. با نیوزباکس هوشیار باشید

با کمک نیوزباکس می‌توانید…

انتخاب کنید
هرساعت تعداد زیادی پست و خبر در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود. کدامیک را می‌خواهید ببینید؟ پست‌های کاربران درباره‌ی برندتان؟ خبرهای مربوط به صنعتی که در آن فعالیت می‌کنید؟ محتواهای مرتبط با رقبا؟
دریافت کنید
هر خبر، پست‌ یا کامنتی که شامل کلمه‌ی کلیدی است را پس از انتشار، دریافت می‌کنید. نیوزباکس هرلحظه این محتواها را جمع‌آوری و برای شما دسته‌بندی می‌کند.
گزارش بگیرید
حالا وقت آن است که از اطلاعات جمع‌آوری‌شده استفاده کنید. آن‌ها را بخوانید، تحلیل کنید و اگر لازم بود اقدام کنید.
هوشیار باشید
هرروز تعداد زیادی کاربر در پست‌ها و کامنت‌هایشان درباره‌ی نیازها و دغدغه‌های خود صحبت می‌کنند. نیازهایشان را بشنوید، به آن‌ها پاسخ بدهید و آن‌ها را برآورده‌ کنید.

با ویژگی‌های نیوزباکس آشنا شوید…

پایش کلمه کلیدی و منبع

برای دیدن محتوا درباره‌ی یک موضوع، از پایش کلمه کلیدی و برای دیدن محتوای یک منبع (پروفایل توییتر، اینستاگرام و کانال تلگرام)، از پایش منبع استفاده کنید.

اتصال محتوا

نیوزباکس قابلیت اتصال به تلگرام را دارد. شما و افرادی که در کانال عضو هستند، می‌توانید بدون نیاز به لاگین در سایت یا اپلیکیشن، محتوا را در کانال دریافت کنید.

وب‌اپلیکیشن نیوزباکس

با وب‌اپلیکیشن نیوزباکس در هر لحظه و هر زمان، آخرین خبرها و اطلاعات را در تلفن همراه خود دریافت می‌کنید.

جدیدترین‌های مجله را بخوانید…